By Autson Web Design

Имаме присутни 33 гости и нема членови

Кентаур импекс ДООЕЛ - експорт импорт

Контакт

Адреса:
ул.516 б.б. Скопје 1000 Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 2 3232 431

Факс: +389 2 3239 805

Мобилен: +389 70 219 986

http://www.kentaur.com.mk

Останати информации

Останати информации:

  kentaur_impex@yahoo.com

Локација / Location